Open positions

Szoftvertesztelő

A Pont Systems Zrt. szoftvertesztelő munkatársat keres nagyvállalati környezetben dolgozó csapatába.

Nyelvismeret: ANGOL

Elvárások

  • van min. 1 év szoftvertesztelői tapasztalat, ami lehet kevesebb, de meg tudsz győzni minket, arról, hogy elég jó vagy,
  • analitikusan szemléletmód,
  • agilis és proaktív személyiség
  • precíz és igényes munkaattitűd,
  • önállóan és csapatban is hatékony munkavégzés,
  • kiváló a kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • tesztelői képesítés;
  • koordinációban vagy tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat;
  • SQL ismeret;
  • banki területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés,
  • fiatal csapat,
  • szakmai fejlődés,
  • stabil munkahely

A jelentkezésed a honlapon található e-mail felületen küldött pályázattal tudod leadni.

Alkalmazás üzemeltető

A Pont Systems Zrt. ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ munkatársat keres nagyvállalati környezetben dolgozó csapatába.

Feladatok

  • pénzintézeti magas rendelkezésre állású alkalmazások IT üzemeltetése
  • monitoring feladatok elvégzése
  • rendszerek karbantartása
  • L2/L3 szintű support ellátása
  • PL/SQL, unix scriptek írása
  • készenléti feladatokban, adatmigrációban, verzióváltásokban való aktív részvétel

Elvárások

  • stabil SQL tudás
  • alapvető Unix ismeretek
  • alapvető java/php programozási ismeretek
  • tanulási hajlandóság
  • proaktív ügyfélcentrikus munkavégzés
  • csapatszellem
  • határozott személyiség
  • stressztűrőképesség
  • analitikus gondolkodásmód

  • rendszergazdai, üzemeltetői tapasztalat
  • mélyebb programozási ismeretek
  • pénzintézeti ismeretek
  • ITIL ismeret
  • német nyelvtudás

  • versenyképes fizetés
  • fiatalos csapat
  • szakmai fejlődés
  • tanfolyami lehetőségek
  • hosszú távú stabil munkahely

Junior alkalmazás üzemeltető

A Pont Systems Zrt. junior alkalmazás üzemeltetőt keres pénzintézeti ügyfeléhez.

Feladatok

  • Új rendszerek bevezetése nagyvállalati környezetben.
  • Java és PHP nyelven íródott alkalmazások üzemeltetése.
  • Fejlesztési feladatokban való részvétel, Bugfixing php és vagy Java nyelven.
  • Riportok és sql lekérdezések írása. MSsql és Oracle plsql scriptek írása, rendszermonitoringok állítása.
  • Unix és powershell scriptek írása, logelemzés.

Elvárások

  • Unix és Windows szerverismeret - Alap/közép szinten
  • Adaztbázis ismeret - alap szinten minimum
  • SQL ismeret - Két táblás lekérdezések, csoportosítás ne okozzon gondot
  • Angol nyelv - beszéd legalább alap szinten, dokumentáció olvasása ne okozzon gondot, minden tananyag lényegében csak angolul érhető el

Munkavégzés helye: betanulási időszak alatt helyszínen (Budapest, 12. kerület), utána lehet home office

Kezdés: ASAP